Veterinární pohotovost

Pohotovost 723 523 960

Pohotovostní ošetření slouží k zajištění nezbytné péče mimo ordinační dobu u akutních pacientů, kteří se nacházejí v ohrožení života, nebo u kterých při prodlení hrozí závažné narušení zdravotního stavu.

Pohotovost drží vždy jeden z veterinárních lékařů formou příslužby, nemusí se tedy nacházet na pracovišti. Z tohoto důvodu je ošetření vždy NUTNO DOMLUVIT TELEFONICKY NA ČÍSLE 723 523 960. Na tomto čísle Vám rádi pomůžeme i poradíme. Dojezd lékaře do ordinace je podle momentální situace co nejdříve, většinou nejpozději do hodiny.


V nejnaléhavějších případech je možno využít nonstop veterinární sanitky (PetEmergency, tel. 778 011 112).

V případě, že službu konající lékař není z objektivních důvodů schopen pohotovost zajistit, doporučíme Vám jiné pracoviště vhodné s ohledem na charakter zdravotního problému.


PROVOZNÍ DOBA

Pohotovost držíme večer do 22:00 hodiny každý den v týdnu, po předchozí domluvě v konkrétních případech (např. plánovaný termín porodu, diabetici, komplikace po chirurgickém zákroku provedeném na našem pracovišti apod.) i nonstop.


POHOTOVOSTNÍ PŘÍPLATEK

Cena pohotovostního příplatku je závislá na době (všední den/víkend/státní svátek a aktuální čas-denní, resp. večerní či noční hodina) a dalších okolnostech. Na požádání je vždy personálem sdělena dopředu.


Pokud nejsme z vážných důvodů k zastižení, uvádíme kontakt na veterinární kliniku s nepřetržitým provozem:
VFU, Palackého 1, Brno Královo Pole.